Ogólnopolski Kongres ‚STOP niskiej emisji!’ – 24 marca na Stadionie Narodowym

No Comments

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Kongresie „STOP niskiej emisji!”, organizowanym w ramach projektu „Przyjazne Miasta na Start – Stop zmianom klimatu” podczas którego zostaną wręczone także nagrody dla laureatów Konkursu „Przyjaźni Środowisku” w kategorii: „Miasta Przyjazne Mieszkańcom i Środowisku”.

Wydarzenie odbędzie się 24 marca 2015 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym w Sali Amsterdam w godzinach 10.00 do 16.00.

Udział dla uczestników jest bezpłatny.

Tematyka priorytetowa to:

  • działania na rzecz gospodarki niskoemisyjnej w mieście, efektywnie wykorzystującej lokalne zasoby, prowadzące do ograniczenia emisji CO2 w mieście oraz ograniczenia tzw. niskiej emisji, w szczególności emisji pyłu drobnego oraz bezno/a/piranu,
  • polityka zdrowotna i ochrona zdrowia w warunkach zmian klimatu,
  • promowanie wizji miasta przyjaznego mieszkańcom i środowisku.

Naszym zamiarem jest stworzenie miejsca spotkań głównie dla jednostek samorządu terytorialnego, ale również dla przedsiębiorstw, placówek oświatowych, architektów, urbanistów i wszystkich zainteresowanych tematem, którzy planują wdrożyć program promowania wizji podmiotu przyjaznego środowisku na rzecz gospodarki niskoemisyjnej – tematyki bardzo aktualnej przy towarzyszącej jej zmianach.

Warunkiem uczestnictwa w Kongresie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go wyłącznie pocztą e-mail na adres kongres@europa.org.pl

Categories: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.